Chyby, které dělá většina majitelů psů

Výběr nového psa jen na základě vzhledu

Psi jsou samozřejmě rozkošní! Ale jsou mnohem víc než jen jejich vzhled. Mnoho majitelů ani nepřizná, že si svého psa vybrali na základě vzhledu. Někdo často uvidí pouze psa a zamiluje se, nebere v úvahu všechny ostatní faktory, které ho ovlivňují.

Jednou z největších chyb při výběru psa založeného jednoduše na vzhledu je to, že se do něj lidé často vrhnou, než budou připraveni. Péče o psa vyžaduje spoustu času, peněz a úsilí. Jakkoli jsou roztomilí, ne každá rodina je připravena přijmout nového člena rodiny.

Nejsou stanovena pravidla

Psi se rádi učí nové věci a za své činy jsou odměňováni. Je však pro ně obtížné chovat se, pokud nemají konkrétní pravidla, která by měli dodržovat. Mnoho rodičů psů nedokáže stanovit pro svého psa jasná očekávání, nebo na to čekají příliš dlouho.

Všichni psi potřebují základní výcvik a socializaci. I když vám bylo řečeno, že váš pes zná základní povely, je stále důležité pravidelně trénovat, aby se váš pes kolem vás cítil pohodlně. Příkazy mohou být pro psa zábavná věc. Je to také vynikající způsob, jak se spojit se svými lidmi. Navíc je výcvik klíčem k tomu, aby váš pes lépe poslouchal.

Berte jejich stravu vážně !

Výběr jídla pro vašeho psa může být ohromující, takže mnoho majitelů psů dělá tu chybu, že prostě jde s tím, co je populární nebo dostupné. To však obvykle není nejlepší pro vašeho psa. Než si vyberete krmivo pro psy, vždy proveďte průzkum.

Pokud jde o krmivo pro psy, neexistuje správná volba, protože každý pes je jiný. Určitě však existují možnosti, které jsou zdravější než jiné. Před výběrem vždy dávejte pozor na přísady v potravinách. Pokud první přísada není kvalitním zdrojem masa nebo pokud existuje spousta pochybných přísad, jako jsou plniva, možná budete chtít změnit krmivo pro svého psa.

mistakes

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.