Doprava a platba


Doprava (pro maloobchodní zákazníky)
heureka

K zaslání Vámi objednaného zboží můžete využít níže uvedené přepravní služby, které si vyberete volbou před odesláním Vaši objednávky. Pohyb Vašich zásilek je možno též pohodlně sledovat na internetových stránkách těchto společností a ve Vašem zákaznickém centru máte vždy uvedeno i číslo Vašeho balíku. Kliknutím na toto číslo se dostanete přímo na stránku s údaji o Vašem balíku. O předání Vaši zásilky dopravci Vás budou naši pracovníci informovat obratem na váš e-mail.

Kurýrní služba a Uloženka (pelíšky) :
ČR, SK, HU, PL, DE : zdarma

Kurýrní služba a Uloženka (vše, kromě pelíšků) :
ČR : 90,-Kč
SK, HU, PL, DE : 3 EUR

Platba

Bankovním převodem

Po přijetí Vaši objednávky Vám na email zašleme výzvu k platbě se všemi potřebnými údaji pro převod na náš účet. Po připsání platby na náš účet Vám bude zásilka odeslána. O této skutečnosti budete informováni emailem a SMS. Platba bankovním převodem je u nás ZDARMA.

On-line platba kartou v eshopu

Vámi objednané zboží můžete samozřejmě uhradit i přímo na našem eshopu, kdy po zvolení platby "On-line platba kartou" budete přesměrováni na portál poskytovatele (Comgate nebo Paypal). Jedná se o nejrychlejší a dnes již běžný způsob úhrady zboží. On-line platba kartou je u nás ZDARMA.

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.